Beyoncé vydává dvoudiskové DVD Life Is But a Dream

KOLEKCE BUDE OBSAHOVAT DOKUMENT VE ZPĚVAČČINĚ VLASTNÍ PRODUKCI A BONUSOVÝ DISK S KONCERTEM A NOVÝM HUDEBNÍM MATERIÁLEM.


beyonce-life-is-but-a-dream-1007492-pParkwood Entertainment a Columbia Records vydají DVD “Life Is But A Dream,” dokumentární film ve vlastní výkonné produkci zpěvačky Beyoncé KnowlesDvojdiskové DVD, které vyjde 25. listopadu 2013, bude dále obsahovat bonusový disk s dříve nikdy nevydaným koncertem a novou skladbou “God Made You Beautiful.”

Life Is But A Dream je mnohostranný, intimní portrét Beyoncé, sedmnáctinásobné držitelky hudební ceny Grammy, podnikatelky i soukromé osoby. Záběry, pečlivě vybrané z jejích videozáznamů a osobních archívů, zobrazují jeden z nejvýznamnějších roků zpěvaččina života, který byl plný změn a osobních objevů.

V době premiéry filmu Beyoncé vysvětlila, proč bylo pro ni tak důležité dokument natočit: “Nevydávám tento film jen kvůli vlastní dokumentaci. Chtěla jsem především vyjádřit, v co věřím a o čem je život – není to jen náhoda, všechno má svůj důvod a my si musíme být vědomi toho, že každá malá příhoda se nakonec spojí do jednoho velkého životního příběhu.”

Dvojdisková edice “Life Is But A Dream” bude obsahovat i bonusové DVD Live In Atlantic City, záznam koncertu, který byl pořízen ve čtyřech po sobě jdoucích vystoupeních v Revel Casino Hotel v květnu 2012. Na koncertě zazní i dříve nikdy nevydané skladby “Flaws And All,” “Love On Top” a “Schoolin’ Life.”

Výkonnou produkci dokumentu si vzala na starost sama Beyoncé, režie se ujal Ed Burker z Parkwood Entertainment. Film měl premiéru na HBO loni v únoru a zhlédlo ho 1,8 miliónu diváků, čímž se stal nejsledovanějším dokumentem za poslední dekádu.

Na trailer k dokumentu, který obsahuje i ukázku z nové skladby “God Made You Beautiful,” se můžete podívat zde: http://youtu.be/sm57w7Sstow

Rubriky