Menu stránek
Menu kategorií
Bruce Springsteen: Po singlu vyjde v lednu i celá placka!

Bruce Springsteen: Po singlu vyjde v lednu i celá placka!

Bruce Springsteen vydá 13. ledna 2014 své nové studiové album nazvané High Hopes. Springsteen se na něm představí v několika různých polohách, pozve si na něj i členy E Street Bandu, kytaristu Toma Morella a spoustu dalších hudebníků. Album se nahrávalo v New Jersey, Los Angeles, Atlantě, Austrálii a v New Yorku a stane se tak Springsteenovým osmnáctým studiovým albem.

SpringsteenHighHopesCDSoučástí alba High Hopes budou i osobní zpěvákovy zápisky o tom, jak postupně deska vznikala. Tom Morello se přidal k Springsteenovi a E Street Bandu během jeho australského turné v březnu 2013 a stal se, jak řekl sám Springsteen: „mojí múzou, která posunula celý tento projekt do vyššího levelu.“ Kromě toho, že si Morello na tomto albu zahrál na kytaru, zároven i nazpíval se Springsteenem duet ke skladbě The Ghost of Tom Joad. Na desce se objeví i několik písní, které Springsteen pojmenoval „něco málo z toho nejlepšího, co jsme za poslední dekádu ještě nevydali“ a na čemž spolupracoval se svými dnes již zesnulými kolegy Clarencem Clemonsem (Ɨ2011) a Dannym Federicim (Ɨ2008).

Titulní skladbou a singlem se stává stejnojmenná skladba High Hopes, jehož video režíroval Thom Zimny a je koláží z fotografií Dannyho Clinche, australského tour fotografa Chrise Hilsona, který během turné zachytil i Toma Morella a další exkluzivní záběry ze zákulisí: http://youtu.be/rOPDhoZH91g

 Obsah alba:

 1. High Hopes – feat. Tom Morello
 2. Harry’s Place – feat. Tom Morello
 3. American Skin (41 Shots) – feat. Tom Morello
 4. Just Like Fire Would – feat. Tom Morello
 5. Down In The Hole
 6. Heaven’s Wall – feat. Tom Morello
 7. Frankie Fell In Love
 8. This Is Your Sword
 9. Hunter Of Invisible Game – feat. Tom Morello
 10. The Ghost of Tom Joad – duet s Tomem Morellem
 11. The Wall
 12. Dream Baby Dream – feat. Tom Morello

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *