Calvin Harris na konci měsíce vydá nové album

Calvin Harris vydá nové album MOTION 31. října 2014. Na desce se jako hosté objeví Ellie Goulding, Gwen Stefani, Haim, Tinashe & Big Sean.
CalvinHarrisMotionPřímo uprostřed úspěchu singlu Blame (feat. John Newman) ohlašuje skotský DJ, producent a skladatel Calvin Harris vydání svého nového alba Motion, které se objeví na pultech již 31. října 2014. Jak je dobrým Harrisovým zvykem, na albu se objeví i několik exluzivních hostů: Ellie Goulding, Gwen Stefani, Haim, Tinashe, Big Sean, Hurts, John Newman, Firebeatz and R3hab.

V současné době Calvin Harris dobývá svět svým aktuálním singlem Blame, který už stihl získat několik světových rekordů ve streamingové službě – ve Velké Británii už singl překročil miliardu přehrání, Calvin Harris se stal umělcem, který nejrychleji dobývá 1. místo singlového Spotify žebříčku a je zároveň prvním interpretem, který během prvního týdne od vydání dosáhl deset miliónů přehrání. Kromě současného hitu se na albu objeví i letní megahit Summer a dřívější úspěšný singl s Alessem a Hurts v hitu Under Control.

Obsah alba:

 1. Faith
 2. Under Control (w/ Alesso Feat. Hurts)
 3. Blame (feat. John Newman)
 4. Love Now (feat. All About She)
 5. Slow Acid
 6. Outside (feat. Ellie Goulding)
 7. It Was You (w/ Firebeatz)
 8. Summer
 9. Overdrive (w/ Ummet Ozcan)
 10. Ecstacy (feat. Hurts)
 11. Pray To God (feat. Haim)
 12. Open Wide (feat. Big Sean)
 13. Together (feat. Gwen Stefani)
 14. Burnin (w/ R3hab)
 15. Dollar Signs (feat. Tinashe)

Album již nyní k objednání na iTunes: http://smarturl.it/CHMotion

Rubriky