Menu stránek
Menu kategorií
Colosalist vydává nové album Pass into Oblivion

Colosalist vydává nové album Pass into Oblivion

Petr Staněk je jedním z nejvýraznějších českých metalových umělců. Proslavil ho nejen charakteristický ďábelský a hymnický vokál, ale zejména cit pro skládání kvalitních songů se silnými refrény, kterým pomohl proslavit slovutné folk-doomaře SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY v jejich raném období (tedy druhou polovinou nejen pro metal tak skvělých devadesátých let). Později svůj talent uplatnil v elektro-metalové kapele LIVEEVIL, která patří k nejvýraznějším českým zástupcům svého žánru. Nyní se Petr vrací do „silentovského“ období s projektem COLOSALIST. Čekejte ďábelský, řízný a energický pagan metal. Škatulky jsou však zbytečné – jde zkrátka o metal „made by Petr Staněk“, který nejen pamětníci tak zbožňují.

colosCDEP „Pass into Oblivion“ hudebně navazuje tam, kde se Petr Staněk před 14ti lety rozloučil se svou mateřskou kapelou Silent Strem of Godless Elegy, tedy na jak kritiky, tak fanoušky tak ceněné desky „Themes“ a „Behind the Shadows„. Pod celou nahrávkou obsahující čtyři skladby („Witnesses from Shadows“, „Aeonian“, „Creeping Frost“ a „In Light of Lantern“) je podepsán sám Petr, stojící za veškerými nástroji. Každá skladba popisuje jeden z abstraktních fantasy výjevů plných mágů a démonů jako metafor pro osobní bitvy prožívané každým člověkem. Silné refrény a nekompromisně se valící pohanský tank pokrytý maskováním z mamutích kůží, to je COLOSALIST.

První nahrávka projektu Petra Staňka COLOSALIST vychází u MetalGate Records ve formátu digipacku. Desku si můžete rovněž zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu, v digitální formě služby Metal Online.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven − four =