Menu stránek
Menu kategorií
Čtvrté studiové album One Direction vyjde 17. listopadu 2014

Čtvrté studiové album One Direction vyjde 17. listopadu 2014

Nejslavnější chlapecká popová kapela současnosti One Direction se vrací s novým, a v pořadí čtvrtým, studiovým albem, které vyjde 17. listopadu 2014 a ponese symbolický název FOUR. Naváže tak na nejprodávanější album na světě loňského roku Midnight Memories a již nyní je k předobjednání u digitálních prodejců.

1D2014Jako dárek všem fanouškům za celoroční podporu uvolnila kapela první novou skladbu z připravovaného alba FIREPROOF. Skladbu napsali členové kapely Louis a Liam, za přispění Johna Ryana, Jamieho Scotta a Juliana Bunetty.

Přes 46 miliónů prodaných desek za méně než 4 roky, to je bilance, která udělala z One Direction popové ikony současné nejmladší generace. Třetí studiové album Midnight Memories debutovalo i ve Spojených Státech Amerických na 1. místě žebříčku Billboard a kapela byla jmenována IFPI jako oficiálně Nejprodávanější umělec/kapela na světě pro rok 2013.

Album Four bude vydáno po mimořádně úspěšném koncertním roce, ve kterém kapela odjela světové turné Where We Are, ze kterého byl pořízen 3D filmový dokument This Is Us. Navíc 11. a 12. října 2014 budou mít čeští fanoušci možnost vidět v kinech po celé České republice záznam z koncertu Where We Are, který byl pořízen v Miláně a který přinese i dříve nezveřejněný 15 minutový rozhovor se všemi členy kapely. Předprodej byl zahájen 19. 8. 2014 a více informací najdete na stránkách Cinestar.

K tomu všemu připočtěme 3 bilióny zhlédnutí všech videí na YouTube, 109 miliónů followers na Twitteru a 33 miliónů fanoušků na Facebooku a je jasné, proč Liam, Harry, Louis, Niall a Zayn jsou v současné době největším světovým fenoménem.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *