Menu stránek
Menu kategorií
Dymytry vydávají druhou desku Neonarcis

Dymytry vydávají druhou desku Neonarcis

Pražská maskovaná formace DYMYTRY brázdí česká pódia již nějaký ten pátek a patří k našim nejúspěšnějším tvrdým kapelám současnosti.

Svůj řízný, místy až pochodový hard rock označují za „psy-core“. Ten se v jejich podání vyznačuje českými, často sarkastickými texty, které vždy tnou do živého, mohutným tahem na branku a zapamatovatelnými refrény. Za dobu své existence si získali velký respekt zejména ze strany českého publika, a tak je jejich koncertní diář naplněný k prasknutí jedním festivalovým vystoupením za druhým. Nyní vám po dva roky starém úspěšném albu s výmluvným názvem „Neser!“ skvadra servíruje ve spolupráci s MetalGate Records svůj druhý počin jménem „Neonarcis“.

Kapelu DYMYTY založil Jiří Urban ml., syn kytaristy české legendární skupiny ARAKAIN, který je zároveň členem projektu NOID Václava „Noida“ Bárty. Bubeník DYMYTRY Miloš Meier, známý bicí virtuóz, zase dělal společnost takovým celebritám, jako je Aneta Langerová, Michal Pavlíček z Pražského Výběru nebo Kamil Střihavka. Sbírka „Neonarcis“ bude obsahovat skladby v českém jazyce ověnčené nápaditým obalem s fiktivním řečníkem kázajícím z piedestalu dychtivým ovcím o párcích a pivu. Ať si každý domyslí, co tím mají DYMYTRY na mysli! Mezitím si však na webových stránkách kapely www.dymytry.cz můžete poslechnout první dvě zveřejněné skladby, a sice „Rádio“ a „Síť pro sociály“ a přesvědčit se o kvalitách formace na vlastní uši. Ostatně jako vždy, i na albu „Neonarcis“ nabízí DYMYTRY svůj řízný rock s texty týkajícími se ožehavých společenských témat.

Prvním singlem, ke kterému bude skupina natáčet i videoklip se stala píseň Ocelová parta a ke spolupráci si skupina přizvala roztleskávačky amerického fotbalu z týmu Foghters.

Album vychází v srpnu a k dostání bude na stránkách vydavatelství Metalgate nebo na vybraných prodejních místech, jejichž seznam najdete také tam.


Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *