Menu stránek
Menu kategorií
Ember’s Bridge vydávají další song. Tentokrát si dáme punk-rock se špetkou rapu.

Ember’s Bridge vydávají další song. Tentokrát si dáme punk-rock se špetkou rapu.

Čtyřčlenná parta z České republiky pokračuje s postupným vydáváním svého EP Broken Limits a Vy si nyní můžete poslechnout další skladbu s názvem Ricky Fray.

EmbersBridge3Ember’s Bridge se nadále zapisují do povědomí posluchačů svým ne tak obvyklým přístupem k tvorbě hudby. Nebojí se zabrousit do více žánrů a následně je spojit dohromady. „V prvním songu Balance jste mohli slyšet prvky moderní elektroniky, dubstepu, popu a rapu, v následujícím My Infliction zase trochu rocku až metalu a nyní jsme se rozhodli pro punk-rock křížený s rapem v modernějším kabátě. Značný podíl má na našich nahrávkách i náš producent Jimi Cimbala – dokáže z již připravených a nahraných skladeb s kterými přijdeme do studia, dostat ještě mnohem více. V prosinci se chystáme vydat poslední písničku z EP, nicméně děláme na videoklipu a další tvorbě kde se chystáme zajít ještě dále a máme připraveny další skladby kde se budou prolínat i styly jako je country, hip-hop nebo techno.“

Všechny prozatím vydané songy jsou zdarma ke stažení na oficiálním webu kapely, výměnou za Váš e-mail. Nahrávky najdete i na portálech jako iTunes, Spotify, Deezer, Google Music a další.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 1 =