Menu stránek
Menu kategorií
Ember’s Bridge vydávají druhý singl

Ember’s Bridge vydávají druhý singl

Mladá Rakovnická kapela Ember’s Bridge vydává druhou skladbu z EP Broken Limits. Od 1. září vydávají kluci postupně každý měsíc jednu písničku. První z nich s názvem Balance sklidila nemálo příznivých ohlasů a mimo jiné kapela díky ní postoupila do dalšího kola ankety MATTONI Hvězda internetu 2014 mezi 100 nejlepších interpretů a nyní ji čeká divácké hlasování.

EmbersBridgeDruhá skladba nese název My Infliction a pánové se v ní nebáli přitvrdit, písnička si ale pořád zachovává svoji líbivost hlavně co se vokálního projevu týká. I tentokrát má produkci na svědomí Jimi Cimbala a song byl nahrán v jeho studiích společnosti Randal Group Production. Obě dvě hitovky můžete stahovat zadarmo po zadání emailu na webu kapely.

Již nyní se můžete přidávat na událost na Facebooku k vydání třetího singlu kde kluci mimo jiné rozdávají trička. Již jsou známi 4 výherci z předchozích událostí, další 4 zbývají a můžeš jím být právě ty ! Nezapomínejte také sledovat Facebook kapely kde pro ni budete moct hlasovat do ankety Hvězda Internetu.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − 15 =