Menu stránek
Menu kategorií
Genuine Relief debutují s Behind The Smile

Genuine Relief debutují s Behind The Smile

Mladí pražští sekerníci GENUINE RELIEF se již od počátků své existence zaslouženě těší pozornosti coby jedna z nadějí tuzemské metalové scény. Kluci jsou velmi aktivní hudebníci. Tomáš „Dharm“ Fürst hraje také v Poppy Seed Grinder, jeho bratr Štěpán zpívá v Mater Monstifera a Dan Mazanec začal letos na jaře vystupovat s FOB.

Genuine Relief si získali respekt pro svůj instrumentálně i kompozičně vyzrálý mix black a death metalu, který kloubí to nejlepší z obou žánrů a dokazuje, že i mladé štiky umí být pořádně nebezpečné. Na svém debutovém albu „Behind The Smile“ vydaném pod křídly MetalGate Records nabízí dosud svůj nejkvalitnější materiál, a tak je deska energická, rychlá, melodická i tvrdá, přičemž jedovaté kytary a valící se rytmiku sem tam doplňují umně zasazené klávesové dekorace. Nečekejte však kýčovitý kolovrátek, GENUINE RELIEF na svém debutovém albu nabízí svou vizi promyšleně a s vkusem.

Album se natáčelo se ve Studio Kocis v Táboře.  Křest debutového alba se uskutečnil  5. května 2012 v pražském klubu Exit-US na BlackSun Festivalu, kterému vévodili progresivní blackmetalisté z Norska PICTURES OF PAIN a melodičtí deathmetalisté LUNARSEA. Po delší době se ukázali experimentální metalisté ABSTRACT ze Slovenska. Vystoupili další kapely ze stáje MetalGate,  SUFFOCATE WITH YOUR FAME a SECRET OF DARKNESS, mladé a talentované české kapely, které společně s GENUINE RELIEF v těchto měsících objíždějí česká a slovenská města pod hlavičkou Behind The Smile Tour 2012. Pokud jste sestavu nestačili omrknout na některé ze zastávek, stále se můžete těšit na podzimní Behind The World of Inhumanity Tour 2012, v jehož rámci trojice kapel navštíví kromě rodné země i Polsko, Německo nebo Rakousko.

Obsah alba:

  1. Introduction
  2. Dismay of Transience
  3. Imagine
  4. Spasm
  5. Final Delivery
  6. Barren Land
  7. Conformed
  8. Insane
  9. Worthless
  10. Behind the Smile

Album je k dostání na stránkách vydavatelství Metalgate nebo na vybraných prodejních místech, jejichž seznam najdete také tam.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *