Menu stránek
Menu kategorií
George Ezra vydává debutové album Wanted on Voyage

George Ezra vydává debutové album Wanted on Voyage

Dvacetiletý zpěvák a skladatel z anglického Bristolu George Ezra si své první fanoušky získal v roce 2013, kdy poprvé vystoupil na slavném Glastonbury Festivalu. Následně na to vydal v říjnu debutové EP Did You Hear The Rain?, v březnu 2014 spatřilo světlo světa druhé EP Cassy O‘, a pak už následoval oficiální první singl Budapest.

A jak vlastně skladba vznikla? Když George podepsal smlouvu s Columbia Records, sebral se a odjel vlakem na cestu po Evropě, aby nabral inspiraci a složil pár nových skladeb na připravované album. A jak tak křižoval Evropu, projel všechny velké metropole, ale jen do Budapešti se mu prostě nějak nepodařilo dojet… Vznikla tak silně návyková, pohodová skladba Budapest, která si v současné době rychle klestí cestu nejedním airplayovým evropským žebříčkem a i u nás míří neodvratně mezi nejhranější skladby na českých rádiích. Aktuálně se pohybuje už na 3. místě žebríčku!

Navíc dnes, oficiálně vychází jeho první studiové album s názvem Wanted on Voyage. Posluchači na něm najdou 12 písní, včetně výše zmíněného hitu Budapest.

Obsah alba:

 1. GeorgeEzraWantedBlame It on Me
 2. Budapest
 3. Cassy O‘
 4. Barcelona
 5. Listen to the Man
 6. Leaving It Up to You
 7. Did You Hear the Rain?
 8. Drawing Board
 9. Stand by Your Gun
 10. Breakaway
 11. Over the Creek
 12. Spectacular Rival

Nadcházející evropské turné k debutovému albu je naplánované a i my budeme mít možnost vidět George naživo. V Praze se zastaví 10. listopadu 2014 v Lucerna Music Baru. Album si fanoušci mohou navíc poslechnout zdarma už nyní exluzivně na Deezeru.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *