Menu stránek
Menu kategorií
Helloween vydávají v lednu nové studiové album Straight Out of Hell

Helloween vydávají v lednu nové studiové album Straight Out of Hell

21. ledna 2013 vydává jedna z nejúspěšnějších německých metalových kapel Helloween své v pořadí již čtrnácté studiové album “Straight Out Of Hell.” Produkce se ujal Charlie Bauerfeind a vyjde jak na standardním CD, tak v limitované edici s 2 bonusy a pro fanoušky i na 2LP.

Třináct nových skladeb, napsaných dle slov kapely s velkým optimismem a radostí z hraní, obsahuje spoustu chytlavých melodií, které potěší všechny fanoušky Helloween. Autory jednotlivých skladeb jsou zpěvák Andi Deris, ale i další členové Michael Weikath, Markus Großkopf a Sascha Gerstner.

“Album Straight Out Of Hell je výsledkem vývoje kapely od dvou posledních alb. 7 Sinners bylo nahráno víceméně bezprostředně po Gambling With The Devil a zbrusu nové skladby jsou výrazně pozitivnější. Tyto písně nakopnou i ty nejlínější posluchače,” dodává ke vzniku alba Michael Weikath.

Prvním singlem z alba se stala skladba Nabataea, kterou napsal Andi Deris.

Kapela se s novým materiálem představí i živě v ČR, a to na dvou koncertech: 22. března 2013 v pražské Tesla Aréně a o den později ve zlínské Hale Euronics.

Obsah alba:

 1. Nabataea
 2. World of War
 3. Live Now!
 4. Far from the Stars
 5. Burning Sun
 6. Waiting for the Thunder
 7. Hold me in your Arms
 8. Wanna be God
 9. Straight out of Hell
 10. Asshole
 11. Years
 12. Make fire catch the Fly
 13. Church breaks Down

Verze premium:

Standardní verze +

14. Another shot of Life
15. Burning sun (Hammond version) dedicated to Jon Lord