Menu stránek
Menu kategorií
Hilary Duff vydá na podzim své páté studiové album

Hilary Duff vydá na podzim své páté studiové album

Hilary Duff je známá americká herečka, zpěvačka, skladatelka, producentka, designérka… Zkrátka, v Americe je velmi známou osobností, a to již od dob, kdy se v dětských letech stala zbožňovanou hvězdou Disney kanálu v televizní sérii “Lizzie McGuire”. Tam si zahrála plachou blondýnku prožívající běžné starosti amerických teenagerů a nastartovala tím do budoucna svoji mnohostrannou kariéru. V dalších letech se začala objevovat ve filmech i na velkém plátně (Agent Cody Banks, Moderní Popelka, Dvanáct do tuctu..) a vrhla se střemhlav i do hudebního businessu. V roce 2002 vydala své debutové album Santa Claus Lane, následované dalšími třemi studiovými alby, z nichž největších úspěchů dosáhl singl “So Yesterday”.

HilaryDuffChasingOd jejího posledního alba “Dignity” uběhlo již 7 let a nyní se tato šestadvacetiletá pohledná Texasanka vrací s novým singlem “Chasing the Sun”, které předznamená páté studiové album vydané premiérově pod hlavičkou Sony Music na labelu RCA Records během letošního podzimu.

“Jsem nadšena, že se vracím k hudbě právě pod hlavičkou RCA Records. Singl Chasing the Sun je jen vrcholkem toho, co pro vás na novém albu připravuji. Pracovala jsem velmi tvrdě a zúročila jsem všechny své životní zkušenosti, které bych byla ráda, aby se do alba obtiskly. Vzala jsem si dlouhou pauzu od hudebního průmyslu, ale to mi dalo čas a odvahu zvážit všechny mé další kroky a teď mohu být hrdá na celé album, které jsem pro vás připravila. Chasing the Sun je lehká a vtipná letní písnička, která – doufám – vyvolá v lidech pocit pohody.”

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *