Menu stránek
Menu kategorií
Hurts vydávají druhé album Exile

Hurts vydávají druhé album Exile

Britská kapela Hurts oznámila vydání svého druhého studiového alba, které ponese název ‘Exile’ a vyjde 11. března 2013.

Kapela také odtajnila video teaser k novému albu, které dává fanouškům první náhled, jak bude ‘Exile’ znít. Video je ke zhlédnutí na oficiálních stránkách Hurts: www.informationhurts.com a jako hudební podkres je použita nová skladba ‘The Road’, která se na albu také objeví.

Album ‘Exile’, následovník debutového alba ‘Happiness’ z roku 2010, je již nyní k objednání na iTunes, přičemž skladbu ‘The Road’ dostanou fanoušci zdarma již nyní.

‘Happiness’ vstoupilo do UK album chart na 4. místě se svými více než 25,000 prodanými nosiči, čímž se Hurts stali nejrychleji prodávanou novou britskou kapelou roku 2010. Nyní je prodáno více než 2,000,000 kusů po celém světě, ‘Happiness’ se dostalo ve 14 zemích do TOP10 iTunes, včetně 1. místa v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Finsku a Lucembursku. Ve Velké Británii a Rakousku navíc získalo zlaté ocenění, dvě double platiny patří Finsku a Německu. Kapela prodala více než 250,000  vstupenek na své turné.

Hurts minulý týden oznámili i 12 nových zastávek svého letošního britského a evropského turné, které proběhne během března a dubna. To bude následovat po okamžitě a beznadějně vyprodaných 2 velkých show v Londýně a Berlíně. Hurts se představí i v České republice, a to konkrétně 28. března 2013 v pražském Lucerna Music Baru.

 

 

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 2 =