Menu stránek
Menu kategorií
Již zítra vychází nové album skupiny Scorpions!

Již zítra vychází nové album skupiny Scorpions!

Již zítra – 20. února 2015 vychází nové studiové album skupiny Scorpions. Deska nese názvem Return To Forver vyjde na CD, vinylu, v limitovaném sběratelském boxu, v deluxe edici i digitálně. První singl We Built This House je již nyní ke stažení na iTunes nebo Amazonu.

Posluchači najdou na nové desce 12 skladeb a jejich ukázky jsou k poslechu na oficiálním Facebooku Scorpions. Legendární parta z Hannoveru letos slaví 50 let svého vzniku.

ScorpionsReturn„Na tom čísle je něco neuvěřitelného,“ uvedl Klaus Meine. „Je pozoruhodné,  jak jsme dobře a téměř bez úhony přežili roky, kdy se zdálo, že už naše hudba vyšla z módy,“ dodává zakladatel skupiny Rudolf Schenker. „Když začal vládnout grunge, vydali jsem se do Japonska a našli nový trh i fanoušky. Mohli jsem dál hrát a získávat nové přátele pro svou hudbu. Před nedávnem jsem našel i máminu účetní knihu,“ vzpomíná Rudolf. „Zaznamenávala si do ní všechny výdaje a zisky skupiny před 50 lety. Rodiče mi tehdy dali peníze na první vabavení a já jim to splácel ze zisků. 5o let je dlouhá doba. Vedle nás to dokázali  jen The Rollings Stones, Beach Boys a The Who. Vydání nového alba tak přichází v ten správný čas. Scorpions oslavují novou deskou a nadcházejícím koncertním turné.“

Obsah alba:

 1. Going Out With A Bang
 2. We Built This House
 3. Rock My Car
 4. House Of Cards
 5. All For One
 6. Rock ‘N’ Roll Band
 7. Catch Your Luck And Play
 8. Rollin’ Home
 9. Hard Rockin’ The Place
 10. Eye Of The Storm
 11. The Scratch
 12. Gypsy Life

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 + 1 =