Menu stránek
Menu kategorií
Judas Priest vydají 14. července své sedmnácté studiové album

Judas Priest vydají 14. července své sedmnácté studiové album

Existuje jen málo kapel, které dosáhly ve svém žánru toho, co Judas Priest za svoji kariéru. A již brzy nám kapela naservíruje další várku klasických metalových pecek na nové nahrávce “Redeemer of Souls”.

JudasPriestRedeemerV pořadí již sedmnácté studiové album vyjde 14. července 2014 na labelu Epic Records, a to ve stardardní verzi a pro skalní fanoušky v deluxe verzi s pěti bonusovými tracky. Prvním singlem z alba je skladba “March of the Damned”.

„Cítíme, že nové album ještě posiluje naše nadšení z toho, jak hudbu tvoříme, vnímáme a jak v ní věříme.” Album je také výjimečné tím, že se na něm poprvé autorsky spolupodílel Richie Faulkner, za asistence Glenna Tiptona a Roba Halforda.
A zatímco jsou fanoušci nedočkaví po nových skladbách Judas Priest (jejich poslední album “Nostradamus” vyšlo v roce 2008), i sama kapela se nemůže dočkat, až jejich zbrusu nová nahrávka spatří světlo světa: “Klasická kombinace všech nástrojů, bez kterých si nedovedeme představit nahrávání nové desky: kytarové riffy a sóla, hromové bicí, silné basy a vokály, které strhnou všechno!” Metaloví fanoušci se zkrátka mají na co těšit!

Obsah alba:

 1. DRAGONAUT
 2. REDEEMER OF SOULS
 3. HALLS OF VALHALLA
 4. SWORD OF DAMOCLES
 5. MARCH OF THE DAMNED
 6. DOWN IN FLAMES
 7. HELL & BACK
 8. COLD BLOODED
 9. METALIZER
 10. CROSSFIRE
 11. SECRETS OF THE DEAD
 12. BATTLE CRY
 13. BEGINNING OF THE END

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 + 4 =