Liveevil představují třetí dějství 3 Altering

Hranicko-ostravský jedový osten jménem LIVEEVIL se zarývá pod kůži české scéně již od roku 2003, kdy dal kapelu dohromady Petr Staněk, bývalý zpěvák a kytarista jedné z našich nejlepších metalových kapel vůbec, SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY.

Podle mnohých fanoušků je „staňkovská“ éra dokonce nejpůsobivější v historii uskupení. Souhlaste nebo ne, o mimořádném talentu a charismatu frontmana elektronicko-metalového komanda to však jistě vypovídá. Skupina od svých počátků následuje jasně vytyčený cíl kombinovat tvrdé kytary s elektronickou hudbou, přičemž výsledná kombinace je často ověnčena až hymnickými klávesovými vsuvkami a majestátnými vokály. Po demu a dvou albech, které přinesly hity jako je videoklipový „Monster World“ nebo „Sky & Nails“ evokující švédské nezmary PAIN, přináší LIVEEVIL ve spolupráci s MetalGate Records třetí obraz do triptychu. Jeho jméno je „3 Altering“!

Kapela ani na svém třetím albu neschází na scestí, kašle na trendy a pokračuje v tvorbě svého vysoce kvalitního, elektronikou ovlivněného metalu. O tom se ostatně můžete přesvědčit na jejím profilu na serveru Bandzone.cz a na Facebooku, kde si můžete poslechnout píseň „Spirit and Water„, jednu z devíti skladeb, které album nabídne.

A koncerty? Nejlepší příležitost zhlédnout LIVEEVIL představující jak nový materiál tak své největší hity budete mít na MetalGate Czech Death Festu 2012, jenž se uskuteční 15. a 16. června již tradičně v prostředí autocampu Brodský v Červeném Kostelci. Čekejte taneční inferno, které nezažijete na žádné diskotéce!

Obsah alba:

  1. ´Cause Of Man Who Killed All The Idols
  2. Blackout
  3. Deep Cuts
  4. Platonic Blue
  5. Remind Me!
  6. About Them
  7. Spirit And Water
  8. Hope Of Broken Souls
  9. Saddest Romancy

Album je k dostání na stránkách vydavatelství Metalgate nebo na vybraných prodejních místech, jejichž seznam najdete také tam.

Rubriky