Menu stránek
Menu kategorií
MetalGate Records uvádí kompilační 2CD Out Of Infancy

MetalGate Records uvádí kompilační 2CD Out Of Infancy

Průřezové album posledními pěti lety MetalGate Records obsahuje dvě skladby od každé z kapel, které za těch pět let zakotvily u vydavatelství, celkem tedy 23 pecek! Grafickou stránku věci si vzali na starosti výtvarníci: David Polák, kytarista SECRET OF DARKNESS, Ywoš Hejcman, jinak též autor výtvarného pojetí posledního alba ABSTRACT ESSENCE, a Jaromír „Deather“ Bezruč, známý například prací na některých obalech ROOT. Album sestavil Ondra Šmejkal z MetalGate Records.

kompilaceA účinkující? Vsetínští ABSTRACT ESSENCE jsou známí svérázným a hravým mixem extrémního metalu, kterému vévodí originální projev živelného zpěváka Ondry Zbránka. Táborští F.O.B. se znovu nadechli a omládli s nástupem dreadatého zpěváka Máry, s nímž jejich death/thrash nabral metalcoreových kontur, které jsou jasně patrné i na posledním albu „Reap What You Sow“. Kapely GENUINE RELIEF a SECRET OF DARKNESS pak obě zaujmou svým modernějším pojetím black metalu, naopak legendární KRYPTOR svou dřevní autenticitou a nekompromisním thrashingem. SUFFOCATE WITH YOUR FAME patří k české deathcoreové špičce, a to navzdory svému mládí. TORTHARRY jsou pak jedněmi z nejkvalitnějších zástupců tuzemského death metalu a jednou z nejaktivnějších českých metalových kapel vůbec.

Návštěvníci českých rockových festivalů jistě znají maskované rockery DYMYTRY, které zajisté není třeba dál představovat. Koketování s elektronikou mají společné MINORITY SOUND a LIVEEVIL, kapela dávného zpěváka Silent Stream of Godless Elegy Petra Staňka. Jedinými zástupci slovenské metalové scény jsou pak deathmetalisté DEMENTOR.

Kompilační 2CD METALGATE „OUT OF INFANCY – FIVE YEARS OF METALGATE RECORDS“ vychází jak jinak, než u MetalGate Records ve formě double digipacku.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *