Menu stránek
Menu kategorií
Nová deska One Direction “Midnight Memories” vyjde 25. listopadu

Nová deska One Direction “Midnight Memories” vyjde 25. listopadu

Britská chlapecká kapela One Direction oznámila název svého třetího studiového alba Midnight Memories, které vyjde 25. listopadu 2013 a bude obsahovat i světový hit “Best Song Ever”.

Předobjednávky na “Midnight Memories” začaly 9. září 2013.

1DNiall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson se dali dohromady v roce 2010 a od té doby se stali celosvětovými hvězdami. Prodali více než 32 miliónů desek, které se dostali na první místo hitparád v 61 zemích světa.

V letošním roce kapela odehrála během svého prvního světového turné více než 100 koncertů v 21 zemích. V únoru navštívili Ghanu v rámci nadace Comic Relief a nahráli oficiální singl pro charitu Red Noise Day “One Way Or Another (Teenage Kicks)”. Ve stejném měsíci vyhráli BRIT Award v kategorii Global Success a v srpnu byl jejich singl “Best Song Ever” oceněn jako Skladba léta 2013 na MTV Video Music Awards.

Minulý týden One Direction debutovali i v kinech se svým koncertním 3D dokumentem One Direction: This Is Us. Film zaznamenal fenomenální úspěch jak ve Velké Británii, tak i ve Spojených Státech, kde za první víkend inkasoval neuvěřitelných 18,4 miliónů dolarů. Česká distribuční premiéra proběhla včera, 5. září 2013 a film se bude promítat v kinech pouze v následujících 4 týdnech.

Kromě oznámení nového alba “Midnight Memories” One Direction zveřejnili i první část světového turné pro rok 2014, včetně dvou megakoncertů v londýnském Wembley Stadium.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *