Menu stránek
Menu kategorií
Nové album Laudanum je pro Carpatii Castle odrazovým můstkem

Nové album Laudanum je pro Carpatii Castle odrazovým můstkem

Fanoušci mosteckých rockových melancholiků CARPATIA CASTLE se konečně dočkali! Na konci listopadu vyšlo dlouho očekávané debutové album Laudanum. Pokud jste se s CARPATIA CASTLE doposud nesetkali, vězte, že v drážkách nahrávky na vás čeká příjemný rock s hymnickými refrény a specifickou gotickou atmosférou. To vše s dominujícím ženským vokálem a českými texty.

Carpatia Castle„Vydání prvního studiového alba je pro CARPATIA CASTLE pochodní hodnou následování do tmou zahalené budoucnosti, pomyslným světlonošem, odrazovým můstkem, ale zároveň také rozloučením s nejistou hudební minulostí,“ říká baskytarista Tomáš Pošvanc. Naráží tak na fakt, že ačkoliv idea CARPATIA CASTLE vznikla v první polovině devadesátých let, regulérní kapela z ní vykrystalizovala až před třemi lety.

Některé skladby z alba Laudanum fanoušci znají už z předchozích nahrávek. Nové verze však mají větší „drajv“ a vyzrálejší formu, na čemž má nemalý podíl i nová zpěvačka Veronika Seidlová, která do gotické družiny výborně zapadla! Kapela ve studiu nahrála všechny songy, kterými se v uplynulých dvou koncertních letech prezentovala – nechybí tak rocková zpověď Vampyre Requiem, hitová Julie či hymnický Hřích a krom skladeb nových i indicie na tvorbu budoucí.

Nahrávka, na které naleznete patnáct skladeb, vyšla ve formě krásného digipacku. Pořídit si ji můžete jak na koncertech kapely, tak na kapelním mailu – obchod@carpatiacastle.cz.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *