Nové album Michaela Jacksona Immortal

New York, NY – 21. listopadu 2011 vychází ve spolupráci s The Estate of Michael Jackson deska Immortal u Epic Records. Jde o napjatě očekávanou hudební mozaiku k novému představení Cirque du Soleil, které ponese název Michael Jackson THE IMMORTAL World Tour.

Album Immortal vyjde jako luxusní dvoudisková edice, ale i v běžném jednodiskovém vydání. Obě si lze již teď zakoupit v předprodeji za 9,99 Eur na stránkách iTunes.

Projekt Immortal připravoval uznávaný hudební designer Kevin Antunes (spolupráce například s Justinem Timberlakem, Rihannou nebo Madonnou). Kevin strávil více než rok ve studiu, aby svěžím a tvůrčím přístupem uchopil více než 40 největších hitů a sestavil tak kompilaci, která umožní posluchačům zaposlouchat se do hudby Michaela Jacksona ze zcela nového úhlu, ale zároveň zachová sílu legendárních písniček, včetně Michaelova charakteristického a nezaměnitelného hlasu.

 “Michaelovo dědictví coby největšího hudebníka a tanečníka naší doby inspiruje více než dokážeme popsat slovy. Od začátku bylo naprosto jasné, že Michaelův hlas a hudební cítění obecně bylo základním zdrojem kreativní energie, která celý projekt táhla kupředu. Jak ve studiu, tak na pódiu je Michaelův hlas naprosto jedinečný a v aranžích Immortal je velmi výrazný. Projekt Immortal byl vytvořen s láskou a respektem k Michaelově hudbě, rodině i milionům fanoušků po celém světě,” říká Kevin Antunes.

Album Immortal přináší jeho hudební odkaz ve formě přepracovaných verzí písniček, v jaké je jeho fanoušci dosud neslyšeli, a to vč. skladby “ABC” od Jackson 5 nebo sborů, které Michael nahrál pro “They Don’t Really Care About Us.”

Immortal si můžete objednat na www.MichaelJackson.com, kde lze také shlédnout záběry ze světového turné Michael Jackson The IMMORTAL World Tour.

Severoamerická část turné Michael Jackson THE IMMORTAL World Tour začala před pár dny v kanadském Montrealu a její součástí bude také delší hostování v Las Vegas v prosinci. Epické představení, které napsal a zrežíroval Jamie King – v současnosti jeden z nejvýznamnějších koncertních režisérů v populární hudební scéně – zahrnuje jak hudbu Michaela Jacksona, tak choreografii a kreativitu Cirque de Soleil, a fanouškům po celém světě nabízí unikátní pohled na duši, vášeň a srdce uměleckého génia, který navždy změnil celosvětovou populární kulturu.

 

Obsah alba (2CD)

 1. Working Day and Night
 2. The Immortal Intro
 3. Childhood
 4. Wanna Be Startin’ Somethin’
 5. Shake Your Body Down To The Ground
 6. Dancing Machine/Blame It On The Boogie
 7. Ben
 8. This Place Hotel/Smooth Criminal/Dangerous
 9. The Mime Segment: I Like The Way/Speed Demon/Another Part Of Me
 10. J5 Medley: I Want You Back/ABC/The Love You Save
 11. Human Nature/Speechless
 12. Is It Scary/Thriller/Ghost/Somebody’s Watching Me/Threatened
 13. You Are Not Alone/I Just Can’t Stop Loving You
 14. Beat It/Jam/State Of Shock
 15. Earth Song/Planet Earth
 16. Scream/Little Susie
 17. Gone Too Soon
 18. They Don’t Care About Us
 19. I’ll Be There
 20. Immortal Megamix: Can You Feel It/Don’t Stop Til You Get Enough/Billie Jean/Black Or White
 21. Man In The Mirror
 22. Remember The Time/Bad

 

Obsah alba (1CD):

 1. Working Day and Night
 2. The Immortal Intro
 3. Childhood
 4. Wanna Be Startin’ Somethin’
 5. Dancing Machine/Blame It On The Boogie
 6. This Place Hotel/Smooth Criminal/Dangerous
 7. J5 Medley: I Want You Back/ABC/The Love You Save
 8. Human Nature/Speechless
 9. Is It Scary/Thriller/Ghost/Somebody’s Watching Me/Threatened
 10. You Are Not Alone/I Just Can’t Stop Loving You
 11. Beat It/Jam/State Of Shock
 12. Earth Song/Planet Earth
 13. They Don’t Care About Us
 14. Immortal Megamix: Can You Feel It/Don’t Stop Til You Get Enough/Billie Jean/Black Or White
 15. Man In The Mirror

 

Cirque de Soleil vznikla v roce 1984 jako skupina 20 pouličních performerů. Taneční skupina má základnu v kanadském Québecu, kde je ceněna pro vysoce kvalitní uměleckou zábavu. Zaměstnává 5 000 osob, včetně 1 400 umělců z více než 50 zemí. Cirque de Soleil přinesli úžas i potěšení již více než 100 milionům diváků ve více než 300 městech na šesti kontinentech. V roce 2011 vystoupí Cirque de Soleil paralelně s 22 různými vystoupeními po celém světě. Pro více informací o Cirque de Soleil navštivte www.cirquedusoleil.com.

Zdroj: Sony Music

Foto: Sony Music

Rubriky