Menu stránek
Menu kategorií
Nové album Miley Cyrus BANGERZ vyjde 7. října 2013

Nové album Miley Cyrus BANGERZ vyjde 7. října 2013

Miley Cyrus vydává své nové studiové album Bangerz 7. října 2013. Na albu spolupracovala s uznávanými producenty a skladateli jako Mike Will, Pharrell, Future a will.i.am. “Bangerz”, které znamená pro zpěvačku evoluci ve vlastní tvorbě, je již nyní k předobjednání na iTunes s možností okamžitého stažení dvou nových skladeb “Wrecking Ball” a “We Can’t Stop“.

cyrus_miley-bangerz„Wrecking Ball“, druhý singl z připravovaného alba, se dostal ihned po vydání na 1. místo iTunes Singles Chart a podařilo se mu zlomit světový rekord v počtu zhlédnutí za prvních 24 hodin na YouTube/VEVO, a to s počtem 19,3 miliónů. Tím překonala dosavadní rekord, který do dnešního dne drželi One Direction s 12,3 miliónů zhlédnutí svého videoklipu k „Best Song Ever“.

I první singl „We Can’t Stop“, který byl vydán 3. června, dobyl iTunes Singles Chart ve více než 23 zemích, vyskočil až na 2. místo Billboard Hot 100 Chart a prodalo se ho více než 2 milióny kusů jen ve Spojených státech. Singl se stal také prvním zpěvaččiným #1 ve Velké Británii. Videoklip dosáhl nejrychleji počtu zhlédnutí 100 miliónů na YouTube/VEVO, a to konkrétně za 37 dní.

Miley Cyrus se podařilo uspět jak ve filmovém, televizním, tak i hudebním průmyslu. Je držitelkou několika multiplatinových ocenění a prodala více než 12 miliónů alb a 20 miliónů singlů jen ve Spojených státech.

Obsah alba:

 1. Adore You
 2. We Can’t Stop
 3. SMS (BANGERZ) (feat. Britney Spears)
 4. 4×4 (feat. Nelly)
 5. My Darlin’ (feat. Future)
 6. Wrecking Ball
 7. Love Money Party (feat. Big Sean)
 8. #GETITRIGHT
 9. Drive
 10. FU (feat. French Montana)
 11. Do My Thang
 12. Maybe You’re Right
 13. Someone Else

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *