Menu stránek
Menu kategorií
Nové album Nightwish vychází na konci března!

Nové album Nightwish vychází na konci března!

Osmé studiové album skupiny Nightwish ponese název Endless Forms Most Beautiful a světlo světa spatří již 27. března 2015! Fanoušci se samozřejmě počinu dočkají v nejrůznějších formátech od digitální až po sběratelské. Album jde navíc již nyní předobjednat.

NightwishEndless„Proces skládání byl extrémně hladký a relativně snadný,“ uvedl Tuomas na adresu nové desky. „Bylo víc zábavy než obvykle. Letní tábor v Röskö byl vtipný. Dny byly naplněny přátelstvím, nadějí a hudbou. Smaozřejmě bylo smutné, že se Jukka uchýlil do ústranní, ale vše ostatní bylo skvělé.“ „Písně vznikaly v průběhu celého procesu,“ doplnil Tuomasova slova Marco. „Začali jsme s Tuomasovými a mými demo nahrávkami, dali jsme je dohromady a začali kolem jejich základu budovat skladby. Díky tomu mají skutečně hloubku a charakter.“

Ještě před vydáním samotného alba se mohou fanoušci těšit na pilotní singl z desky, který se jmenuje Élan a vyjde 13. února 2015. Kdo si singl zakoupí, najde na něm 4 skladby – 3 verze singlu Élan (verzi z alba, verzi pro rádia a alternativní verzi) plus bonusovou skladbu Sagan, která na desce nevyjde.

Endless Forms Most Beautiful vyjde ve formátech CD, 2LP (k dostání bude černý vinyl, ale i průhledný, růžový, zelený a pocákaný vinyl), 2CD (druhé CD s instrumentálními verzemi skladeb) a 3CD (orchestrální a instrumentální CD). K dispozici bude i deluxe edice s 3CD a LP (s vinylem ve zlaté nebo stříbrné barvě).

Obsah alba:

 1. Shudder Before The Beautiful
 2. Weak Fantasy
 3. Élan
 4. Yours Is An Empty Hope
 5. Our Decades In the Sun
 6. My Walden
 7. Endless Forms Most Beautiful
 8. Edema Ruh
 9. Alpenglow
 10. The Eyes Of Sharbat Gula
 11. The Greatest Show On Earth

Zde je oficiální trailer k vydání desky:

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *