Menu stránek
Menu kategorií
Pentatonix vydá 19. září 2014 nové studiové album PTX vol. 3

Pentatonix vydá 19. září 2014 nové studiové album PTX vol. 3

Vokální seskupení PENTATONIX vydá své třetí studiové album PTX Vol. 3 již 19. září 2014. Na albu se objeví kombinace světových hitů i původních skladeb, které v plném rozsahu ukáží talent pětičlenné vokální formace. Pro fanoušky je připraveno také překvapení v podobě speciálního hudebního hosta a píseň nazpívaná ve francouzštině.

PentatonixVol3Prvním singlem z alba je coververze skladby Ariany Grande „Problem“, která si odbyla svou světovou premiéru na YouTube/VEVO: http://smarturl.it/PTXProblemVid 

Více než 6 miliónů odběratelů a 520 miliónů zhlédnutí videoklipů, to je bilance PENTATONIX, která z nich dělá zářivé hvězdy současného internetu a která je v současnosti na 13. místě nejoblíbenějších kanálů YouTube.

V návaznosti na studiové album připravuje kapela na letošní předvánoční trh nahrávku svátečních písní „That’s Christmas To Me“, která vyjde 17. října 2014 a bude obsahovat jak klasické vánoční skladby, moderní vánoční písně, tak i jednu původní sváteční nahrávku.

Kapelu Pentatonix tvoří hlavní vokalisté Scott Hoying (22 let), Kirstie Maldonado (22 let) a Mitch Grassi (22 let), dále bassový vokalista Avi Kaplan (25 let) a beatboxer Kevin K. O. Olusola (25 let). Od jejich debutu v roce 2011 kapela vydala 3 EP (PTX Volume 1, PTXmas a PTX Volume 2), kterých se dohromady prodalo více než půl miliónu kusů.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × one =