Polští Drown My Day vydají v dubnu nové album

Německá nahrávací společnost Noizgate získala pod svá křídla polskou deathmetalovou skupinu Drown My Day z Krakova.

Skupina po 2 EP, která vydala sama, podepsala kontrakt s Noizgate Records a pod jejichž značkou vyjde 12. dubna 2013 debutové album kapely s názvem Confessions s 10 nabušenými peckami.

Drown My Day vznikli v Krakovně v roce 2006. První EP s názvem One Step Away From Silence vydali v roce 2008 a polská hudební scéna jim okamžitě věnovala dost pozornosti. V roce 2010 vydali Drown druhé EP s názvem Forgotten, které přineslo kapele i zájem z okolních zemí včetně České Republiky a Slovenska. Během posledních dvou let odehrála skupina přes 150 koncertů po celé Evropě a dokazují, že patří k polské špičce. Navíc je skupina ve svém živém podání skutečně skvělá, takže očekávání od první desky jsou skutečně velká.

I proto se skupina skládání a nahrávání věnovala velmi intenzivně. Natáčení probíhalo od června do října 2012 v IX-Studios s producentem Michalem Barskim.

Jakmile vložíte toto CD do přehrávače, budete mít dojem, že se dala do pohybu monstrózní mašina a nezastaví se až do poslední písničky alba Forgotten But Not Forgiven. A hotovo není do té doby, dokud není všechno zničeno, rozdrceno a rozsekáno!

Spolu s vydáním alba navíc proběhne 12. dubna v rodném Krakově velká doprovodná šou, na které vystoupí i další polská želízka firmy Noizgate – Faust Again. A hned nato bude následovat doprovodné koncertní turné po Německu, Rakousku a Beneluxu.

„Jsme moc šťastní, že jsme schopní našemu publiku předvést nové písně, které jsme na Confessions nahráli,“ uvedli Drown. „Materiál, který na albu najdete je nejlepší, který jsme dosud nahráli… V dohledné době vydáme videoklip k písni Some Guts? a také se vydáme na šňůru na podporu alba.“

Obsah alba:

  1. Drown My Day
  2. Morality Of A Cannibal
  3. Got Some Guts!
  4. Undead God
  5. Confessions
  6. F.O.F.A.B
  7. Tear The Flesh
  8. Dr Raus
  9. Hoichi The Earless
  10. Forgotten But Not Forgiven

Rubriky