Menu stránek
Menu kategorií
Polští Drown My Day vydají v dubnu nové album

Polští Drown My Day vydají v dubnu nové album

Německá nahrávací společnost Noizgate získala pod svá křídla polskou deathmetalovou skupinu Drown My Day z Krakova.

Skupina po 2 EP, která vydala sama, podepsala kontrakt s Noizgate Records a pod jejichž značkou vyjde 12. dubna 2013 debutové album kapely s názvem Confessions s 10 nabušenými peckami.

Drown My Day vznikli v Krakovně v roce 2006. První EP s názvem One Step Away From Silence vydali v roce 2008 a polská hudební scéna jim okamžitě věnovala dost pozornosti. V roce 2010 vydali Drown druhé EP s názvem Forgotten, které přineslo kapele i zájem z okolních zemí včetně České Republiky a Slovenska. Během posledních dvou let odehrála skupina přes 150 koncertů po celé Evropě a dokazují, že patří k polské špičce. Navíc je skupina ve svém živém podání skutečně skvělá, takže očekávání od první desky jsou skutečně velká.

I proto se skupina skládání a nahrávání věnovala velmi intenzivně. Natáčení probíhalo od června do října 2012 v IX-Studios s producentem Michalem Barskim.

Jakmile vložíte toto CD do přehrávače, budete mít dojem, že se dala do pohybu monstrózní mašina a nezastaví se až do poslední písničky alba Forgotten But Not Forgiven. A hotovo není do té doby, dokud není všechno zničeno, rozdrceno a rozsekáno!

Spolu s vydáním alba navíc proběhne 12. dubna v rodném Krakově velká doprovodná šou, na které vystoupí i další polská želízka firmy Noizgate – Faust Again. A hned nato bude následovat doprovodné koncertní turné po Německu, Rakousku a Beneluxu.

„Jsme moc šťastní, že jsme schopní našemu publiku předvést nové písně, které jsme na Confessions nahráli,“ uvedli Drown. „Materiál, který na albu najdete je nejlepší, který jsme dosud nahráli… V dohledné době vydáme videoklip k písni Some Guts? a také se vydáme na šňůru na podporu alba.“

Obsah alba:

  1. Drown My Day
  2. Morality Of A Cannibal
  3. Got Some Guts!
  4. Undead God
  5. Confessions
  6. F.O.F.A.B
  7. Tear The Flesh
  8. Dr Raus
  9. Hoichi The Earless
  10. Forgotten But Not Forgiven

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 4 =