Menu stránek
Menu kategorií
Portless se vydávají na novou cestu – s novým albem a mimozemskou posádkou na palubě

Portless se vydávají na novou cestu – s novým albem a mimozemskou posádkou na palubě

Partička okolo Kryštofa Michala, která ještě před rokem tvořila většinovou část Support Lesbiens, vydává své debutové album s názvem „New Ride“.

PortlessCD„I když spolu s klukama vystupujeme už nějaký ten pátek, je toho pro nás teď hodně nového. Za necelý rok jsme stihli celkem dost věcí, které na začátku roku odstartovala skladba „New Ride“. Bylo nám už tenkrát jasné, že deska ponese její název,“ říká frontman Kryštof Michal k debutovému CD Portless.

Deska se točila převážně ve studiu Svárov a její produkce se ujal kytarista kapely René Rypar. První oficiální singl „Dream a Dream“ můžete již několik měsíců zaslechnout v éteru českých rádií. Klip k písni, o jehož režii se postaral americký režisér Jesse Baldwin, Vás zaujme především svou velkolepou produkcí.

Kapela k desce plánuje hned tři koncertní křty. 12. 11. v Praze v Lucerna music baru, 19. 11. v ostravském clubu Fabric a 20. 11. v Brně v Metro music clubu. Vstupenky jsou k dostání v klasických předprodejích. Bude to první a jedinečná možnost slyšet nové písně z desky, které Portless dosud nehráli ani na letních festivalech.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × four =