Menu stránek
Menu kategorií
Poslechněte si nový singl Ascendancy

Poslechněte si nový singl Ascendancy

Velmi brzy vyjde nové album skupiny Ascendancy s názvem „The Amazing Ascendancy“ a všichni posluchači mají nyní možnost, poslechnout si první singl z desky!

Pilotním singlem z nového alba je píseň Why? a jendá se o čtvrtou píseň v pořadí z celkem 13 skladeb a uzavírá první kalpitolu příběhu, který toto koncepční album vypráví. Jedná se o konfrontaci skupiny ochránců světa s šíleným Hrabětem Illuminatem, který, jako správný komiksový padouch, nechce nic menšího než zkázu lidstva, aby na jeho troskách mohl vybudovat svou vysněnou utopii.

A jelikož se takový záporák nezrodí ze dne na den, jsou první čtyři skladby alba věnovány tomu, co všechno může člověka zdeptat natolik, že se stane horlivým agentem apokalypsy, a je to právě „Why?“, v níž se dostáváme do momentu, kdy se v člověku takzvaně něco zlomí a pak už nezbývá než pozměnit slavný Catonův citát na „Ostatně soudím, že lidstvo musí být zničeno“. O tom zda-li se to Hraběti povede, či nikoliv, pojednává zbylých devět skladeb.

Tak ať se vám singl „Why?“ líbí!

A aby toho nebylo málo, tak s novým albem přichází jednak nová sestava Ascendancy, ve které ke stávajícím členům Liborovi Kukulovi (kytara), Ivanu Jakubovi (zpěv) a Honzovi „Manimu“ Pavlůskovi (klávesy), přibyli baskytarista Radek Kročil (Abstract Essence, Irokez) a bubeník Zdeněk Čepička (Forgotten Silence, Ador Dorath), a dále též nová superhrdinská image, kterou můžete vidět zcela nových promo fotografiích kapely.

Termín vydání „The Amazing Ascendancy“ je stanoven na přelom března a dubna 2014. Od 29. 3. po dobu následujících několika dní budete nicméně mít možnost si celou desku poslechnout na portálu Bandzone.cz.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *