Menu stránek
Menu kategorií
Revenge Division vydávají debutové album The New Generation

Revenge Division vydávají debutové album The New Generation

Mladá slovenská kapela míchající melodický death metal a thrash do výbušného koktejlu připomínajícího skandinávskou školu moderního kovu existuje teprve od roku 2011, ale už toho má za sebou více než dost. Po pětiskladbovém (a velmi povedeném) demáči „Mediocracy“ z roku 2011 stihli REVENGE DIVISION získat 3. místo v soutěži MetalGate Massacre, dostat se na finále slovenské větve Wacken Metal Battle nebo třeba doprovodit populární americkou deathcoreovou skvadru CARNIFEX. Nyní REVENGE DIVISION ukovali své debutové a velmi ambiciózní album The New Generation, které vychází jak jinak než pod křídly MetalGate Records!

RevengeDivisionUniformovaná smečka na svém prvním albu zúčtovává s tématy mediální manipulace, totality, války a zneužívání náboženství pro elitní skupiny a jejich mocenské hry. Pětičlenná parta stavějící na výrazných melodických kytarách a epických pasážích i rychlých tempech si na svůj debut pozvala i četné hosty, mezi nimiž vynikne soprán Aleny Krákorové z pražské blackovky NOCTURNAL PESTILENCE (skladba „Satan´s Bride“) a zaříkávání satanského nestora Big Bosse z brněnské legendy ROOT. Bezuzdná jízda, moderní technologie a Satan, to jsou REVENGE DIVISION!

Debutové album REVENGE DIVISION „The Next Generation“ vychází ve formátu jewelcase pod MetalGate Records. Desku si můžete zakoupit prostřednictvím MetalGate e-shopu.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen − 4 =