Menu stránek
Menu kategorií
Six Degress of Separation vydávají novinku The Hike & Other Laments

Six Degress of Separation vydávají novinku The Hike & Other Laments

Jihomoravští SIX DEGREES OF SEPARATION patří dlouhodobě mezi nejpreciznější a nejcílevědomější tělesa na české metalové scéně. Možná si kapelu pamatujete ještě jako doommetalovku, jenže to již od přelomu tisíciletí dávno není pravda. S příchodem nových členů se ze souboru stala progresivní thrashující sestava s unikátním zvukem, melodickými i rytmickými postupy, ale samozřejmě i vokálním projevem nezaměnitelného zpěváka Doktora. Ve spolupráci s MetalGate Records vám kapela přináší po dlouhých třech letech od posledního řadového a českou kritikou i posluchači báječně přijatého osobního alba „Of Us“ novinku s truchlivým názvem „The Hike & Other Laments“.

sdos-the-hike-300Na novince skupina ještě dále prohlubuje svůj unikátní výraz, a to prostřednictvím košatých aranží, hymnických refrénů, v nichž nechybí řada backvokálů a zcela osobité skladby kytarových riffů. Texty jako vždy pojednávají o osobních tématech v životě kapely, která má za sebou zřetelný muzikantský i osobní rozvoj. Na „The Hike & Other Laments“ máme tu čest s kvalitní, výrazově zcela vyzrálou a dospělou kapelou, která na stříbrném podnosu servíruje své umění a emoce zabalené do formy precizního metalového produktu.

Nové album SIX DEGREES OF SEPARATION s názvem „The Hike & Other Laments“ vychází u MetalGate Records ve formátu digipack.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen + 5 =