Skupina Antoines vydává debutové album

Po obživnutí kapely v roce 2012 začala skupina Antoines pracovat na debutovém albu This Is The End Of The RockAndRoll, které vyšlo před několika dny – přesně 27. června 2013.

antoinesAlbum obsahuje 11 písní a samotný název prozrazuje, v jakém  duchu se nese. Od popovější Turn the disco down až po temnější Faith. Každý si může najít něco pro sebe.

Celé album, kromě finálního mastrovaní, je čistě domácím produktem, a tudíž nese vzkaz pro mnohé nadějné muzikanty. „Dnes je volně dostupná technik , potřebná na nahrání  normálního rockového alba, což je hudba i tak spíš o výpovědi, než o technice “ říká zakladatel a lídr kapely Tomáš Zámožík (bývalý člen známé slovenské formace Hudba z Marsu), který je i autorem veškeré hudby a textů.

Spolu s Markem Gregorem – bicí Antoines ( bývalý bubeník kapely Lavagance ) jsou tedy tvůrci tohoto jedinečného projektu, na kterém se podílel i známý slovenský saxofonista Marián Jaslovský (Richard Muller, Dežo Ursiny, Love4Money)

Prvním singlem z chystaného alba je skladba I think I have no wild side, která už nějakou dobu zní v rádiích a krátce po albu bude mít premiéru i videoklip k právě zmiňované písni. Album si můžete celé poslechnout na stránkách skupiny.