Menu stránek
Menu kategorií

Sonata Arctica pěstuje její jméno

Nová studiová deska skupiny Sonata Arctica se jmenuje Stones Grow Her Name a spatří světlo světa 18. května 2012.  Samozřejmostí je již i to, že album bude k dostání hned v několika verzích – v limitované edici, standardní, vynilové a digitální.

Zpěvák skupiny Tony Kakko uvedl: „Naše nejnovější dobrodružsví je jen malá ukázka naší připravenosti. Natáčení šlo extrémně dobře a mixáž jde podle plánu. Musím říct, že já si to skutečně skvěle užil. Poslední dva roky byly těžké a plné práce, kdy jsem skládal během koncertování. Ale rozhodně to za to stálo. A teď představujeme nové věci, abychom naši hudbu udrželi naživu a zajímavou. Nové prvky, styly, talentovaní hosté a nápady na zábavu těch, kteří mají rádi naši hudbu. Nemohu se dočkat, až si album koupíte a uslyšíte. Doufám, že vás všechny zase uvidím na turné. Mějte se!“

Navíc pro nové album hovoří i první kritiky, kdy Gunnar Sauermann, novinář německého časopisu Metal Hammer uvedl, že dosud neslyšel Sonatu natolik strhující a všetrannou. Podle něj je každá píseň hitem.

Obsah alba:

 1. Only The Broken Hearts (make you beautiful)
 2. Shitload of Money
 3. Losing My Insanity
 4. Somewhere Close To You
 5. I Have A Right
 6. Alone In Heaven
 7. The Day
 8. Cinderblox
 9. Don’t Be Mean
 10. Wildfire II
 11. Wildfire III

Zdroj: Facebook