Menu stránek
Menu kategorií
Steve Angello vydává svůj debutový singl Wasted Love

Steve Angello vydává svůj debutový singl Wasted Love

Celosvětově uznávaný producent a DJ, bývalý člen kapely Swedish House Mafia, Steve Angello, představil svůj debutový sólový singl Wasted Love, na němž hostuje Dougy z australské kapely The Temper Trap. Skladbu Angello poprvé zahrál na známém britském festivalu T in the Park, kde si okamžitě získala kladné přijetí ze strany kritiků i fanoušků.

SteveAngelloWastedLoveLyric video se natáčelo v Steveově rodném Stockholmu a nabízí úžasné letecké pohledy i detailní záběry na reakce fanoušků během zpěvákových živých vystoupení. To vše v efektním černobílém provedení. Hostování Dougyho z kapely The Temper Trap nezůstalo jen u pilotního singlu, ale leader australské kapely se spolupodílel i na tvorbě celého debutového alba Wild Youth Stevea Angella, které se připravuje k vydání na podzim letošního roku.

Steve Angello je pokládán za průkopníka stockholmské hudební scény. Díky němu se podařilo elektro-dancovému triu Swedish House Mafia stát jednou z nejvýraznějších kapel v žánru EDM. Kapela dosáhla nejen mezinárodních úspěchů, ale prorazila i na americkém trhu, kde prodala více než 3 milióny singlů, vč. hitu Don’t You Worry Child, a stala se první elektro-dance kapelou, které se podařilo vyprodat Madison Square Garden.

Steve Angello s touto partičkou procestoval 70 zemí napříč 6 kontinenty a zahrál si na tak významných festivalech jako jsou Coachella, Lollapalloza, Ultra Music Festival nebo Electric Daisy Carnival. V současné době dokončuje práce na svém debutovém sólovém albu “Wild Youth”, které vyjde během letošního podzimu na labelu Columbia Records.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *