Menu stránek
Menu kategorií
TheRest vydávají album Devolove

TheRest vydávají album Devolove

Dne 7. března 2012 vydala brněnská kapela THEREST nové CD/EP s názvem „Devolove“. Toto lisované CD v podobě digipacku, přineslo 7 nových skladeb + 3 skladby z EP 2010. Nyní jsou tři nové skladby k poslechnutí na nových webovkách kapely: www.therest.cz, na kterých je možnost CD již nyní objednávat.

„Celý nahrávací proces trval více jak dva měsíce a kromě náběru bicích jsme vše točili v kapelním studiu esteer, mastering jsme odeslali do studia Velvet. Podle nás je toto CD zatím zvukově a skladatelsky nejlepší, proto si za ním maximálně stojíme, ale svůj názor si na to určitě udělá každý sám:)) Co se změnilo od posledního počinu? Před rokem naše trio rozšířil příchod kytaristy Lukase, který se na tomto CD charakteristicky podepsal svými sóly a aranžemi. Taky se poprvé v historii za mikrofón postavili všichni členové kapely (ano, včetně Liborka :), takže hlasově je toto album různorodější. Doufáme, že se nové skladby budou líbit a těšíme se na komentáře, protože každý subjektivní názor nás zajímá! …přejeme příjemný poslech :)))“

Obsah alba

  1. Svědomí
  2. Poslední vítězství
  3. Devolove
  4. Jsi stejná
  5. Pravda
  6. Už není čas
  7. Za koho mě máš
  8. Prokletí
  9. Mraky plynou blíž
  10. Svírám náš svět (feat. zuza)

K příležitosti vydání pořádáme i křest v brněnském klubu MELODKA, kde spolu s námi zahrají kapely Imodium, Civilní Obrana a Nohow. Těšíme se na všechny! Odkaz na FB událost zde:
http://www.facebook.com/events/114337832027796/

 

Zdroj: Zdeněk Strmiska

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *