Menu stránek
Menu kategorií
Timo Tolkki nahrává Classical Variations 2: Credo

Timo Tolkki nahrává Classical Variations 2: Credo

Timo Tolkki se skupiny Stratovarisu připravuje dvojté CD Classical Variations 2: Credo.

Timo k desce uvedl: „Přes rok jsem skládal hudbu bez toho aniž bych věděl, co se z toho vyvine a zda to někdo vydá. Název Klasické variace dokonale vystihuje toto 2CD. Také jsem přidal slovo Credo, což znamená „něčemu věřit.“ A já skutečně věřím, že tohle album ej nejdůležitější a nejzajímavější v celé mé kariéře.“

Album je rozděleno na 2 disky z nich každý má své vlastní jméno. První disk je jmenuje Lyra a druhý Vega. Samozřejmostí budou i hudební hosté, jejichž jména budou postupně zveřejňována s ohedem na to, jak bude projekt postupovat. Zatím Timo oznámil tato jména : bubeník Tuomo Lassila (Stratovarisu), zpěváci Mike Vescera (Yngwie), Michele Luppi (Vision Divine) a speciálními hosty budou Michael Kiske (Unisonic, Helloween), Derek Sherinian (Dream Theater, Yngwie, Alice Cooper, Kiss) a Jens Johansson (Yngwie, Dio, Stratovarius).

Ovšem, Timo potřebuje k vydání desky pomoc fanoušků a to konkrétně na http://www.pledgemusic.com/projects/timotolkki. Takže vybírejte z jeho nabídky a můžete mu pomoci s jeho projektem.

Zdroj: Facebook

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × five =