Menu stránek
Menu kategorií
Vilém Čok porodil svůj Best Rock Čok

Vilém Čok porodil svůj Best Rock Čok

Nezávislost, rebelství, individualita… Těmito slovy popisuje zpěvák a baskytarista Vilém Čok svůj nový projekt Best Rock Čok. Jak už název napovídá, jedná se o retrospektivní nosič, který mapuje Čokovu sólovou kariéru v letech 2002 až 2013.
Best Rock ČokKrom toho na disku naleznete čtyři bonusy a jednu povídku. To ale není všechno! Nahrávka ukrývá ještě druhou placku – DVD s živákem a videoklipy. Pokud se chcete seznámit s muzikou, kterou Vilém Čok tvořil v uplynulých deseti letech, máte nyní ideální příležitost!

„Projekt jsem rodil téměř dva roky a jsem na své nové dítě patřičně hrdý,“ říká Vilém Čok, který zároveň upozorňuje, že je edice striktně limitovaná – náklad je pouze 500 kusů.

V bookletu nahrávky naleznete kompletní texty, fotoreport a milý dárek v podobě vstupenky na koncerty Viléma Čoka a jeho kapely BYPASS (neplatí pro festivaly). A kde se dá Best Rock Čok pořídit? Pouze na koncertech či na webových stránkách www.vilemcok.com. Cena setu je 500 korun.

Vilém Čok vydal od roku 2002 tři našlapané desky plné divokého rocku: Běž pro ty šproty (2004), Černoška s obrovskejma kozama (2008) a Živá voda (2011).

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four − three =