Menu stránek
Menu kategorií
Wasabi zveřejnili nové minialbum s názvem Život v ulitě

Wasabi zveřejnili nové minialbum s názvem Život v ulitě

S novým promo CD se o slovo hlásí rocková smečka WASABI z Ústí nad Orlicí. Máte rádi svěží a osobitý rock s výbornými českými texty? V tom případě jste na správné adrese! Nahrávka Život v ulitě přináší tři přímočaré pecky, které navazují na dřívější tvorbu souboru, ale zároveň kapelu posouvají zase o kus dál.

WasabiNahrávku, kterou WASABI pořídili v srpnu ve studiu SONO Records, naleznete ke stažení na www.bandzone.cz/wasabi. Pokud chcete mít doma fyzický nosič, stačí si ho za kilčo objednat na kapelním mailu wasabi-cz@seznam.cz.

„Za zmínku stojí i grafika obalu. Tenhle úžasnej titulní obrázek jsme našli na netu. Po detektivním pátrání jsme se dostali přímo k autorovi (Vitaliy Gonikman – USA – NY), který nám povolil obrázek použít pro náš booklet,“ zmínil baskytarista Láďa Dostál. „Ještě nám podle naší fotky nakreslil za jeden den karikaturu, která na význam obrázku krásně navazuje. Smekali jsme klobouky!“

WASABI vznikli v roce 2008. Nejdříve mastili covery známých i méně známých souborů, přičemž zhruba před dvěma lety se rozhodli věnovat hlavně vlastní muzice. Ve zkušebně vzniklo první demíčko, na které letos navázala novinková fošna Život v ulitě. Na té naleznete následující songy: Záleží mi na očích, Oddělený a Cuba Libre.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *