Menu stránek
Menu kategorií
Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

DANIEL LANDA – Dilema pyrotechnika – Jablonec nad Nisou

16.11.2012 @ 19:00 - 23:00

$390 – $1090

Daniel Landa v listopadu vyráží na akustické koncertní turné Dilema pyrotechnika. O které si můžeme přečíst, že jde o podzimní uvolnění s písněmi Daniela Landy na uklidnění duší.

Na letošní podzim připravil populární tuzemský zpěvák Daniel Landa akustické turné s názvem Dilema pyrotechnika.

„Chtěl jsem navázat na vystoupení, které jsem každoročně v zimě dělal. Líbí se mi, že během akustických koncertů se lépe komunikuje s publikem a písničky jsou mnohem osobnější. Není to gigantická hala s deseti tisíci fanoušky. Je to úplně o něčem jiném než masové koncerty. Během koncertu hovořím o skladbách a návštěvníkům překládám historky o tom, jak dané písně vznikaly, takže je nechávám nahlédnout pod pokličku,“ sdělil Deníku Daniel Landa.

Po loňském turné Vozová hradba, které bylo návštěvností velmi úspěšné, tak Landa vyráží na šňůru, která pro něj není úplně typická, díky jejímu akustickému pojetí. Navíc se zastaví celkem na dvanácti zastávkách, což je po loňských čtyřech koncertech také dost. K názvu turné Landa dodal: „Název symbolizuje, že člověk neustále bloudí a přemýšlí, co udělá a každodenně řeší dilemata. Proto Dilema pyrotechnika, což je vlastně i název jedné skladby.“

Koncert v Jablonci nad Nisou se uskuteční 16. listopadu 2012 v Eurocentru od 19: 00 hod. Lístky jsou k dostání v předprodeji na Ticketportal.

Podrobnosti

Datum:
16.11.2012
Čas:
19:00 - 23:00
Cena:
$390 – $1090
Rubrika Akce:

Místo konání

Eurocentrum
Jiráskova 7
Jablonec nad Nisou, Česká republika