Menu stránek
Menu kategorií
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Festiválek U Palce – Tišnov

11.7.2015 @ 13:00

6. ročník multižánrového hudebního projektu „Festiválek U Palce“ se letos opět uskuteční na nádvoří barokního domu v Tišnově na ul. Jungmannova 70 (Zahrádka U Palce), a to v sobotu 11. 07. 2015.

FESTIVÁLEK-2015-01Jde o multižánrový hudební festival, zaměřený na tuzemskou etnickou, beatovou, alternativní, balkánskou a rockovou muziku. Na letošní ročník jsme pozvali jednak kapely a interprety, co u nás už někdy vystoupili, které máme moc rádi a oni se k nám moc rádi vracejí, druhou půlku tvoří skupiny, o které jsme usilovali v minulých letech, ale z nějakých důvodů se nám nepodařily domluvit…

Těšit se tedy můžete na oblíbenou skupinu Čankišou, hrající s úspěchem i na zahraničních podiích, dále vystoupí cikánský muzikant Vojta Lavička s kapelou Gipsy Spirit, čím dál populárnější kapela Poletíme, jedna z nejlepších reggae dvojic MC Colectiv + MC Messenjah, objev brněnské alternativní scény kapela Mucha, talentovaní punkeři Bombs from heaven a brněnská stálice kapela Japka.

Součástí programu budou i doprovodné akce a cizokrajné i domácí vege a masové občerstvení, gril, míchané nápoje a nápoje od regionálních dodavatelů a menších pivovarů.

Start akce je ve 13h, vstupné v předprodejích od 190kč a na místě za 290kč. V areálu bude fungovat i hlídaná úschovna kol a po skončení venkovního programu afterparty uvnitř v hospodě. Info na www.upalce.cz

Podrobnosti

Datum:
11.7.2015
Čas:
13:00
Rubrika Akce:

Místo konání

nádvoří barokního domu Perštýn
Jungmannova 70
Tišnov, Česká republika