Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

P!NK – Praha

10.5.2013 @ 20:00 - 23:55

$990 – $1790

P!NK je po celém světě známá jako jedna z nejúchvatnějších koncertních umělkyň své generace. Její turné „Funhouse“ z roku 2009 a „Summer Carnival“ z roku 2010, která zahrnovala 149 koncertů po celém světě, zhlédlo přibližně 2,9 milionů fanoušků, včetně těch v České republice, kde P!nk během těchto turné také vystoupila. Globální superstar P!nk nedávno potvrdila 26 evropských termínů v návaznosti na oznámení 25 koncertů v USA a Kanadě. Turné „The Truth About Love“ podporuje vydání nového stejnojmenného alba, které se ihned po vydání umístilo celosvětově na 1. příčce žebříčku iTunes.

PINKSérie evropských koncertů odstartuje 14. dubna 2013 v anglickém Manchesteru, o několik týdnů později pak produkce dorazí i do našeho hlavního města. Od vydání své debutové desky v roce 2000 P!NK vydala 7 alb (Can’t Take Me Home, M!ssundaztood, Try This, I’m Not Dead, Funhouse, Greatest Hits So Far!!!, The Truth About Love), kterých se prodalo přes 40 milionů. Dále se P!nk může pyšnit 65 miliony prodaných singlů (z toho přibližně 20 milionů digitálních verzí) a 1 milionem prodaných DVD. 15 jejích singlů navíc dosáhlo první příčky hitparád minimálně v jedné a více zemích.

P!nk je několikanásobná držitelka následujících cen:
3x Grammy, 2x Billboard Music Awards, 5x MTV Video Music Awards, 2x MTV Europe Awards, 2x People’s Choise Awards a celé řady dalších cen.

Její donedávna poslední, čtyři roky staré album „Funhouse“ se umístilo na prvních příčkách hitparádových žebříčků ve Velké Británii, Austrálii, Nizozemí, Novém Zélandu a ve Švýcarsku, dále pak na 2 místě v Billboard Top 200. Výběr „Greatest Hits So Far“ z roku 2010 obsahující hity F ** ckin Perfect“ a „Raise Your Glass“ se umístil v Top 10 ve více než 13 zemích.

Minulý týden P!nk vydala své nové, v pořadí šesté studiové album „The Truth About Love“, které ověnčily fantastické recenze po celém světě. První singl „Blow Me (One Last Kiss)“ se stal jednou z nejhranějších skladeb v britských rádiích a během prvního týdne zároveň nejprodávanějším singlem, který kdy P!nk vydala právě na britských ostrovech.

P!NK na albu poprvé spojila své síly s producentem Gregem Kurstinem (Lily Allen, Red Hot Chili Peppers, Foster The People nebo The Shins) a na nahrávání se podíleli i její dlouholetí spolupracovníci Max Martin, Shellback, Billy Mann a Butch Walker.

Na albu s P!nk také spolupracoval producent a textař Dan Wilson, který je podepsán pod skladbami Adele nebo Dixie Chicks. Nové album je jedinečným pohledem zpěvačky na různé odstíny lásky – temné, světlé, šťastné i smutné.

Podrobnosti

Datum:
10.5.2013
Čas:
20:00 - 23:55
Cena:
$990 – $1790
Rubrika Akce:

Místo konání

O2 aréna
Českomoravská 2345/17
Praha, Česká republika

Rubriky