Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

THE EXPLODING BOY, NONCITIZEN – České Budějovice

10.3.2014 @ 21:00 - 23:55

Pop, punk, gothica… Švédští THE EXPLODING BOY čarují hned s několika hudebními styly, přičemž výsledkem je osobitý ksicht a muzika, která je přitažlivá pro širokou škálu posluchačů. Výborná kapela přijede 10. března do Českých Budějovic! Od 21 hodin zahraje v Music clubu Fabrika!

Fabrika_ExplodingBoy_100314_A3THE EXPLODING BOY mají zkušeností na rozdávání. Neustále cestují po zahraničí, vydávají nové desky, singly, účastní se nejrůznějších kompilací… Od roku 2006, kdy vzniklo debutové demo Vampire, jsou tedy v jednom kole, což se pozitivně odráží na sehranosti a koncertním nasazení. Poslední fošna kapely se jmenuje Four a vyšla v roce 2013. Předcházela jí dvojice digitálních singlů.

Pokud si chcete poslechnout inteligentní pop/rockovou muziku se syrovým nádechem, THE EXPLODING BOY vás zajisté zaujmou!

Ve Fabrice vystoupí společně s výbornou tuzemskou skupinou NONCITIZEN, která kombinuje přímočarý rock s elektronikou. Míchání stylů, cit pro hity, skvělé aranže – NONCITIZEN jsou momentálně jednou z nejzajímavějších jihočeských kapel!

Podrobnosti

Datum:
10.3.2014
Čas:
21:00 - 23:55
Rubrika Akce:

Místo konání

MC Fabrika
Jeronýmova 6
České Budějovice, Česká republika

Rubriky