Menu stránek
Menu kategorií
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

TORTHARRY – Zděřina

21.12.2013 @ 18:00 - 23:55

$100 – $150

Po dvou letech pilné práce je na světě již osmé řadové album „FOLLOW“ české death metalové stálice TORTHARRY. Bylo natočeno v polském slavném studiu HERTZ, takže zvuk je perfektní a ostrý jako břitva. Křest alba také bude stát zato – za kmotra půjde zásadní člen SEPULTURY, zpěvák a frontman DERRICK GREEN, který na křtu také vystoupí společně s Tortharry.  Spolu s Derrickem Greenem a Tortharry vystoupí kapely Antigod, Minority Sound, Deathstar a Nanovor.


DLNMT---Žděřina-21-12-2013-webAlbum Follow je ze stabilní autorské dílny Tortharry s texty dvorního textaře Štefana Ležoviče. Je reakcí na současnou situaci v naší společnosti, v níž jsou nám neustále naše svobody okrajovány, až nezbude než se stát členem stáda. A jak to může také dopadnout, o tom se dozvíte při poslechu alba Follow.

Album bylo natočeno ve studiu Hertz v polském městě Bialystok, ve kterém nahrávala řada metalových hvězd. Kapela si pochvalovala jak profesionální přístup, tak prostředí a pohodovou atmosféru. Výsledný produkt, který Hertz také mixoval a masteroval, je opravdu skvělý.

Fanoušci metalové muziky by si neměli nechat ujít křest tohoto alba, neb za kmotra půjde zpěvák legendární kapely Sepultura Derrick Green. Ten nahradil v sestavě zakladatele Maxe Cavalleru a dodnes patří k pilířům kapely. Na křtu proběhne autogramiáda a Derrick vystoupí spolu s Tortharry ve speciálním setu.

POZOR! Kdo přijde v uniformě Tortharry do 18:00, platí jen 50 korun!

 

 

Podrobnosti

Datum:
21.12.2013
Čas:
18:00 - 23:55
Cena:
$100 – $150
Rubrika Akce:

Místo konání

Music hall Zděřina
Police nad Metují
Police nad Metují, Česká republika