Menu stránek
Menu kategorií
Christina Aguilera – BURLESQUE

Christina Aguilera – BURLESQUE

22. Listopadu vychází nahrávka Burlesque, soundtrack ke stejnojmennému filmovému muzikálu společnosti Sony Pictures, ve kterém v hlavních rolích uvidíme zpěvačky Christinu Aguileru a Cher. Velmi očekávaný soundtrack obsahuje zbrusu nové skladby nazpívané pětinásobnou držitelkou Grammy Christinou Aguilerou, která je také jejich spoluautorkou.


Produkce se ujali renomovaní Tricky Stewart, Linda Perry a Ron Fair, autory skladeb jsou Claude Kelly, Tricky Stewart a Sia. Soundtrack také obsahuje dva nové tracky nazpívané legendární zpěvačkou Cher, včetně silné balady „You Haven´t Seen The Last Of Me” z pera Diane Warren a produkované Mattem Serleticem.  Tato skladba je první původní song, který Cher nazpívala za posledních sedm let a zároveň jejím debutem na poli filmového muzikálu. Soundtrack dále obsahuje coververze a předělávky dnes již klasických písniček „Something´s Got A Hold On Me” a „Tough Lover“ slavné bluesové, jazzové a soulové zpěvačky Etty James a „A Guy What Takes His Time”, původně od Mae West, všechny tři v pěveckém podání Christiny Aguilery.

Christina Aguilera si díky Burlesque odbyla svůj filmový a muzikálový debut v roli hlavní postavy. V Burlesque hraje po boku slavné Cher, pro níž to je první velká filmová role od roku 1999 a vůbec první role ve filmovém muzikálu. Burlesque napsal a režíroval Steven Antin¨, který je známý také jako herec (seriál NYPD: Blue, filmy The Goonies, Drive). Producentem snímku je Donald De Line.

Obsah alba Burlesque

  1. Something’s Got A Hold On Me Christina Aguilera
  2. Welcome To Burlesque Cher
  3. Tough Lover Christina Aguilera
  4. But I Am A Good Girl Christina Aguilera
  5. Guy What Takes His Time Christina Aguilera
  6. Express Christina Aguilera
  7. You Haven’t Seen The Last Of Me Cher
  8. Bound To You Christina Aguilera
  9. Show Me How You Burlesque Christina Aguilera
  10. The Beautiful People (from Burlesque) Christina Aguilera