Menu stránek
Menu kategorií
Jennifer Hudson vydává album I Remember Me

Jennifer Hudson vydává album I Remember Me

Zpěvačka Jennifer Hudson patří mezi držitelky Grammy a Oscara. Její fanoušky proto jistě potěší zpráva, že 21. března vydává Jennifer nové album pod názvem I Remember Me. Prvním singlem bude píseň Where You At, kterou napsal a produkoval R. Kelly.

Verš I Remember Me je součástí skladby, kterou Jennifer napsala spolu s Ryanem Tedderem. Ten se autorsky podílí i na dalších skladbách na albu. Dále na albu spolupracovala několikanásobná držitelka hudebních cen Alicia Keys, dále Swizz Beatz, Rich Harrison, Ne-Yo a Stargate.

“Jsem z nového alba nadšená, odráží se v něm všechny etapy mého života, cítím se jako znovuzrozená ” komentuje Jennifer.  “Pojmenovala jsem album ‘I Remember Me’ podle toho, že si uvědomuji, co jsem prožila.  Přišla jsem na to, že život vás neustále překvapuje, nehledě na vaše plány. Moji fanošci jsou věrní a mám pocit, jako by to všechno prožili se mnou, nemohu se dočkat, až tohle album uslyší. ”

Clive Davis, umělecký ředitel Sony Music Entertainment k tomu dodává: „Jennifer je hlas nové generace a na svém druhém albu doslova rozkvetla. Jennifer naplňuje všechna proroctví o tom, že se stane v krátké době jednou z nejlepších zpěvaček současnosti .“

Zdroj: Sony Music

Foto: Sony