Menu stránek
Menu kategorií
Americký raper Machine Gun Kelly  přijede do Prahy

Americký raper Machine Gun Kelly přijede do Prahy

Machine Gun Kelly známý pod zkratkou MGK se poprvé chystá do České republiky. Rodák z Clevelandu, který své texty sype rychlostí kulometu, se v Praze představí 22. listopadu 2015 v klubu Roxy. Vstupenky se začnou prodávat v pátek 11.  září od 10:00 na GoOut.cz a v síti Ticketpro. Cena lístku je 590 Kč.

MachineGunKelly2Vlastním jménem Richard Colson Baker se na scéně objevil celkem nenápadně. Hudební kariéru začal psát v roce 2009, když jako historicky první běloch vyhrál soutež talentů v newyorkském Apollo Theater. Ačkoliv se narodil v Houstonu, ústředním tématem jeho tvorby je Cleveland, kam se s tátou přestěhoval když mu bylo 14. Virální hit „Chip Off The Block“ mu vynesl smlouvu s labelem Bad Boy a spolupráci s P. Diddym. Pozornost si později získal především punk hip hopovým singlem „Wild Boy“, na kterém mu hostoval Waka Flocka Flame. V roce 2012 debutoval s albem „Lace Up„, se kterým v žebříčku Billboard 200 obsadil hned 4. místo.

Release dlouho očekávané druhé studiové desky „General Admission“ se chystá na říjen letošního roku a pražské publikum se tak může těšit jak na starší, tak fungl nové věci. Právě probíhající americké turné potvrzuje, že živáky má Kelly v krvi a že právem patří mezi to nejlepší, co současný rap nabízí.