Menu stránek
Menu kategorií
Balkánská diskotéka Circus Problem roztančí Prahu, Brno a Bratislavu při křtu své první desky!

Balkánská diskotéka Circus Problem roztančí Prahu, Brno a Bratislavu při křtu své první desky!

Kapela Cirkus Problem po dvou letech působení vydává svou první autorskou desku s názvem Born not typical. Křest proběhne 21. listopadu v pražském Basement baru a následně 28. listopadu v brněnském klubu Kabinet Múz a 29. listopadu v bratislavském V-Klubu.

circus problem_imgBalkánská vlna v poslední době stále nabírá na síle, o čemž svědčí i úspěch kapely Circus Problem. Jde o uskupení poněkud bláznivého charakteru, které vzniklo v roce 2012 a za sebou má řadu pouličních vystoupení, klubových koncertů, oslav a něco málo těch festivalů. Kombinací balkánské lidové hudby, diskotékového beatu a laciného popu si již získali mnoho fanoušků a tyto vlivy promítli i do své první autorské desky s názvem Born not typical.

„Parta punkových klaunů si založila hudební cirkus. Je to bláznivý nekonečný mejdan a lidi na to hrozně paří. Zapomeňte na problémy a přijďte zjistit, co s vámi udělá pořádná porce balkánské muziky,“ říká Jirka Čevela, frontman kapely.

Pražský křest se uskuteční 21. listopadu v Basement baru a hostem bude Petr Forman. Brno nezůstane pozadu, jelikož zde křest proběhne 28. listopadu v klubu Kabinet Múz. Obyvatelé Bratislavy se pak na pořádnou balkánskou party můžou těšit hned 29. listopadu ve V-Klubu. Křty se konají pod hlavičkou již tradiční akce Balkan Bashavel a o hudební nálož až do rána se postará oblíbené DJské duo MalaLata. Vstupenky lze zakoupit na portálu www.smsticket.cz.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + thirteen =