Menu stránek
Menu kategorií
Bandzone.cz – největší česká hudební komunita – pořádá minifest

Bandzone.cz – největší česká hudební komunita – pořádá minifest

V sobotu 23. srpna proběhne další z řady Bandzone festů, tentokrát ve  sportovním a koupacím areálu Beach Park Mlékojedy. Festival už tradičně pořádá Bandzone.cz, lídr mezi českými i slovenskými hudebními weby, který sdružuje kapely, jejich fanoušky i hudební akce. První ročník proběhl v roce 2008, teď se po tříleté pauze chystá potřetí. I letos představí Bandzone Fest 2014 zásadní klubové interprety současné scény, lístky za 149 Kč lze pořídit skrze mobilní předprodej SMSTICKET.cz.

BandzoneFEstPortál Bandzone.cz založil v roce 2004 muzikant Michal Novák, alias Majkláč. Právě on sestavil line-up letošního festivalu. „Věděl jsem, že chceme úplného nováčka, nějakou exkluzivitku, pak nějakou klubovou klasiku, něco co už je kultovní a na závěr hvězdu undergroundu,“ komentuje výběr Majkláč. Na festivalu zahrají z Red Bull Tour Busu tedy talentovaní nováčci Eponine, premiéru si užije exkluzivní banda STROY, současná klubová klasika Skywalkera The Truth Is Out There a nakonec kultovní kapely The.Switch spolu s hvězdnými Pipes and Pints. Festivalem budou provázet DJové Buqičák a Kořínek, kteří po koncerty nabitém večeru rozjedou afterparty.

„Mnoho kapel nám posílá nabídky s prosbou, abychom je zařadili do dramaturgie festivalu. Letos jsme měli jen 6 slotů a už dopředu jsme tušili, jak je obsadíme. Jediné, co mohu kapelám poradit je makat na svých skladbách tak, aby se k nám jejich hudba dostala ideálně z jiných zdrojů, než od nich samotných. To je totiž většinou důkazem, že se objevilo něco pozoruhodného.” upřesňuje Majkláč.

Kromě přehlídky stálic i vycházejících hvězd lokální scény čekají fanoušky různé doprovodné aktivity, které festival odlišují od jiných letních akcí podobného typu. Beach Park Mlékojedy totiž nabízí kromě klasických plážových sportů třeba projížďky na paddleboardech nebo lezeckou stěnu s doskokem do vody. Samozřejmostí je grilování, dobré pití a koupání přímo v areálu.

Kapely vás navíc rozparádí z úplně nového Red Bull Tour Bus, po pláži budou pobíhat girls z Jägermaisteru s pověstnou loučí zkumavek a k osvěžení poteče proudem Excelent 11°.

„První dva Bandzone Festy byly legendární, takže letos zkoušíme tradici s určitou opatrností a pokorou oprášit a jsme zvědaví, jak budou lidé reagovat,“ uzavírá pozvánku s předzvěstí příštích ročníků pořadatel Michal Novák.

Program Bandzone Fest 2014:

  • 14:25 – Eponine
  • 15:35 – Stroy
  • 16:45 – Skywalker
  • 18:00 – The Truth Is Out There
  • 19:15 – The.Switch
  • 20:45 – Pipes and Pints
  • 22:00 – DJ Kořínek, DJ Buquičák

Vstupenky:

SMS předprodej za 149 Kč na SMSTICKET.cz

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *