Menu stránek
Menu kategorií
Bára Zemanová Rock and roll tour 2012

Bára Zemanová Rock and roll tour 2012

Rocková slečna Bára Zemanová a její BAND vyráží, nastartovaní z jarního „Navostro tour“, na první vlastní rozsáhlé turné. Název ROCK’N’ROLL tour prozrazuje, že to nebude nic pro vyžehlené šampónky, Bára si přizvala jako hosty pravé rock’n’rollové hvězdy jako je skupina IMODIUM, AIRFARE a celé turné odstartuje společným koncertem s GOODFELLAS.

ROCK’N‘ROLL  TOUR začíná již 28. září, dohromady čítá 20 zastávek a kromě českých měst tentokrát Bára poprvé navštíví i své fanoušky na Slovensku a dvakrát zavítá do Německa. „ Jsme rádi, že se nám toto turné podařilo postavit tak, abychom navštívili jak místa, která jsou osvědčená, tak i místa, kde nás naši fanoušci dlouho neviděli. Také se samozřejmě těším poprvé na Slovensko! Těch poprvé je víc, povezeme totiž i vlastní zvukovou, světelnou a grafickou show, takže už se moc těšíme “, říká o turné Bára.

„Na turné se s námi na podiu bude střídat kapela IMODIUM a AIRFARE. Bude to takový návrat ztracené rodiny!  Airfare je vlastně kromě zpěváka Thomase moje první kapela, se kterou jsem hrála první festivaly a natáčela první desku. Navíc je to pro mě objev české hudební scény poslední doby. No a Imodium je naše oblíbená kapela a hraje s nimi také jeden z kytaristů z mé původní kapely, takže jak říkám, na turné se sejde taková jedna „rodina“, což mi evokuje to, abychom to turné vůbec přežili ve zdraví ? Kromě Imodium a Airfare s námi na jednom koncertě, a to zrovna startujícím v Říčanech, zahrají GOODFELLAS a na koncert do Mostu si přivezeme RYBIČKY 48.“, popisuje Bára spojení kapel.

V rámci turné si kapela připravila i dva speciální koncerty, 10.října v pražském Futuru pokřtí svůj nový singl, na kterém spolupracuje s Davidem Kollerem a Ríšou Scheuflerem. Koncertu se zúčastní velmi zajímaví hosté. Pro své domovské fanoušky si kapela připravila kromě několika zastávek v Plzeňském kraji i velkou Lemond party v Hrádku u Rokycan, kde zahrají v místním Domu kultury všechny tři kapely 29. září.

Více informací o turné na www.barazemanova.cz a na www.facebook.com/barazemanova.

Termíny koncertního turné:

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two + twenty =