Blitz Kids budou předskakovat All Time Low na jejich pražském koncertu

Jako předskokani amerických punkerů All Time Low, kteří se 26. února po roce vrací do Prahy, vystoupí alternativně rocková formace Blitz Kids z britského hrabství Cheshire. Koncert se koná v pražském klubu Roxy a vstupenky si můžete stále ještě zakoupit v síti Ticketpro nebo prostřednictvím naší facebookové aplikace.

BlitzKids Blitz Kids se dali dohromady v roce 2006. Od té doby vydali už dvě alba, jejichž úspěch jim zaručil účast na největších britských festivalech jako Sonisphere, Slam Dunk nebo Download Festival. V roce 2011 se Joe James, Jono Yates, Nic Montgomery a Matt Freer  vydali na turné jako předskokani D.R.U.G.S., dva roky poté zase procestovali Evropu s americkými punkery We The Kings nebo s Mallory Knox. V dubnu minulého roku také opustili původní label Hassle Records a pod hlavičkou Red Bull Records vydali zbrusu nové album s názvem “The Good Youth”, které vyšlo teprve před dvěma týdny.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte si poslechnout Blitz Kids do pražské Roxy ve středu 26. února, kdy budou předskakovat headlinerům All Time Low. Tito popoví punkeři původem z Baltimore se do Prahy vracejí téměř po roce – jejich loňská show místní publikum nadchla natolik, že se o ní mluvilo jako o jednom z nejlepších koncertů sezóny. Vstupenky na koncert jsou k dostání v síti Ticketpro nebo přes naší ticketingovou aplikaci a stojí 570 korun bez poplatků.

Rubriky