Menu stránek
Menu kategorií
Britská indie folková kapela Daughter zavítá poprvé do Prahy!

Britská indie folková kapela Daughter zavítá poprvé do Prahy!

Londýnské indie folkové trio Daughter v čele s melancholickou Elenou Tonra se představí v Praze úplně poprvé 12. listopadu. Koncert se koná v pražském klubu Rock Café.

daughter-bandProjekt Daughter byl původně sólovou prací zpěvačky Eleny Tonra, která k sobě posléze přizvala kytaristu Igora Haefeli a bubeníka Remi Aguilella. Kapela si staví image na chladu a mrazivé atmosféře. Britský webový portál For Folk’s Sake popsal Daughter jako „kapelu s jedním z nejunikátnějších zvuků na dnešní popové scéně“.

Daughter vznikl v roce 2010. Mají za sebou vydání dvou EP a od letošního 18. března je na světě jejich první dlouhohrající deska If You Leave, které se vzápětí umístilo na jednom z předních míst v Britském žebříčku. S tímto albem nyní objíždějí Spojené království a v Praze nám ji představí na sklonku tohoto roku.

„Album If You Leave je jedním z těch, které si pustíte a než dozní poslední track, nemůžete odejít. Jejich koncert bude nezapomenutelným zážitkem plným příběhů a emocí,“ předpokládá jeden ze zástupců pořadatelské agentury Fource Entertainment.

Nenechte si ujít první vystoupení kapely Daughter v Praze, které se koná 12. listopadu v pražském klubu Rock Café. Vstupenky v prodeji v síti Ticketpro od pátku 17. května 2013. Cena vstupenek je 415 Kč + poplatky.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *