Menu stránek
Menu kategorií
Britská legenda DJ ZINC již 19. 9. v Roxy na Beats.PM session 8!

Britská legenda DJ ZINC již 19. 9. v Roxy na Beats.PM session 8!

Osmá Beats.PM session už je za dveřmi a rozhodně je se na co těšit! Plnou dávku vibes vám nadělí hlavní host večera, britský producent DJ ZINC, který už 20 let úspěšně tvaruje hudební scénu. Tenhle průkopník nových zvuků a stylů, který zásadně ovlivnil současnou tvář bass music, stojí za klasikami jako Super Sharp Shooter nebo 138 Trek, ale i za současnými hity jako je WileOut s Ms. Dynamite nebo novinkou Show Me.

beats.pmAbyste si zkrátili čekání, poslechněte si ZINCův nový mix ze srpna, který funguje jako showcase jeho aktuální selekce : Zinc Aug 2014 mix https://soundcloud.com/zinc/zinc-aug-2014-mix

Společně s DJ ZINCem a rezidenty Beats.PM, Vidrasem a Drumaxem, se na hlavní stage také představí dvě esa pražské scény, DJs Theya a SBSTRD. DJs doplní ostřílení UK MCs, C.Monts a londýnský Tony Black, kterého jste již mohli spatřit za mikrofonem jako surprise appearance na páté session.

O vizuální stránku se postará pražská crew Phi Delta Pi. A abyste si snad náhodou na chvilku neoddechli, chillout stage si vezmou do parády WNTGD v sestavě Silhouette, Franill a Insane. Dalo by říct, že co se UK zvuku týče, tak budou all bases covered.

Vstupenky v síti Ticketpro: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1377928-beats-pm-session.html

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − 2 =