Menu stránek
Menu kategorií
Brněnští Gate Crasher pokřtí své třetí album

Brněnští Gate Crasher pokřtí své třetí album

Brněnská kapela Gate Crasher, předskokan velkých zahraničních hvězd Iron Maiden,  Aerosmith, Korn nebo Ozzyho Osbourna, pokřtí 26. října v klubu Melodka svou třetí studiovou desku s názvem Bitterfly.

Koncert s křtem desky Bitterfly proběhne v pátek 26. října od 20 hodin v Brně, v klubu Melodka na Kounicově ulici. Kapela Gate Crasher, která v minulosti dělala předskokana velkým rockovým jménům, si jako kmotry ke křtu své třetí desky přizvala frontmana kapely Harlej Tomáše Hrbáčka a legendárního kytaráře Františka Furcha.

„Produkce desky Bitterfly se opět zhostil Michal Mnacakanov, natáčeli jsme ve studiu SHAARK,“ říká zpěvák a kytarista Ondra Novák. Na rozdíl od předchozích desek Chocolate Rabbit (2006) a Recycled (2009), jsou písně na Bitterfly výhradně česky. „Album obsahuje deset nových skladeb a jeden bonus. Jako host se k nám v jednom duetu přidala Klára Gajová z kapely K2,“ dodává frontman Ondra. CD vychází v digipacku u Open Media.

Kapela má v plánu i pražský křest, ten se odehraje 6. listopadu v klubu SaSazu. Album v Praze pokřtí Marta Jandová, s jejíž kapelou Die Happy vyrazí Gate Crasher na podzimní turné po českých a moravských klubech.

Vstupenka na křest stojí 100 Kč, v ceně je i nové CD.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *